czwartek, 30 lipca 2009

Łozo Aka Pitahaya - Z Lotu Ptaka (2009)Tracklista płyty:
01. Z lotu ptaka
02. Dzieci szlamu
03. Taniec wyobrażeń (feat. Jimson)
04. Kwiaty (feat. W?, Ocho)
05. C11H15NO2
06. Plony czasu (feat. Fauel 2099)
07. Świadomość
08. Zametkowani (feat. Mazi)
09. Transformacja
10. Otuleni nienawiścią "czas się obudzić" (feat. Tylko)
11. Jestem bananowcem 2009
12. Memento Mori (feat. Zoe)
13. Absurd (feat. LaikIke1)
14. Drugi oddech (feat. Jazzy)
15. Wrooklyn (feat. Label, Bunio, Kościey, Mazi, Jot, Roxon, Haju , Rekord, GBS)
16. Bonus Track

Reprezentant Wrocławia Łozo Aka Pitahaya wypuszcza kolejny album! "Z lotu ptaka" nie będzie jednak projektem podobnym do poprzednich, gdyż jak czytamy w zapowiedzi "nie usłyszysz na nim lekkich bujajach bitów, wyluzowanego flow i nutki funku", więc zapowiada się ciekawie, a apetyt zaostrzają dodatkowo goście, m.in. Jimson, Likeike1, Jot, Label i wielu innych w tym dwie wokalistki. Odpowiedzialni za produkcję będą: eMs, Exel, Fris, Nitro, Riki, Udar, a gramofony obsłużą: DJ Qmak, DJ Papa Kościej, DJ Pstyk. Powyżej tracklista, oraz okładka autorstwa Kane'a.

Płytę będzie można nabyć na krążku w cenie 15-20pln lozoakapitahaya@go2.pl
Premiera – nieokreślony wtorek sierpnia

Promomoix tutaj.


Dość niespodziewana wiadomość, która bardzo poprawiła mi humor, bo Łozo może nie jest jakimś mega raperem, ale zawsze znalazło się kilka kawałków godnych uwagi na jego produkcjach. Niecierpliwie czekam na gościnne zwrotki wymienionych wyżej raperów.

PS. Jako, że obiecałem i Wam i sobie trochę ożywić to miejsce, więc zapowiadam 'artykuł', w którym rozłożę na części pierwsze beef pomiędzy Jimsonem i Venomem. Przeanalizuję linijkę po linijce i uzasadnię kto wg mnie jest zwycięzcą tego pojedynku.

Zauważyłem, że Ortegowy szał już trochę minął i wszyscy słuchacze oswoili się z tym albumem, również i ja dlatego postaram się niedługo go opisać patrząc na Lavoramę z perspektywy czasu, który upłynął od premiery.

1 komentarz: