sobota, 25 lipca 2009

DżejDżej / Mafia!

Dziś pojawiły się dwa single od świetnych zawodników, których ksywki zaczynają się na J. Jimson, o którego ostatnim albumie niedawno pisałem zapowiada w ten sposób nadchodzącą płytę z Enstejnem. "Gdzie ulice nie mają imion" to numer na strasznie wkręcającym, elektronicznym bicie o "filozoficznej treści". Wrażenia? Na początku było coś jak lekki zawód, ale przy następnych odsłuchach już lepiej. Na pewno jest to zapowiedź czegoś nowego i warto czekać.

Download

Jay - Z. Tyle w sumie wystarczy, więcej nie muszę pisać. Hova to klasa sama w sobie, Kanye West na bicie pięknie go wspomaga, a młodziutka Rihanna nie psuje kawałka. Wszyscy czekamy na Bluepirnt 3 i Jay wie jak zaostrzyć apetyt fanów. Smacznego!


DownloadNa koniec kilka słów o tym co się pojawiło z boku mojego bloga. Jest to banner gry, w którą się zacząłem bawić parę dni temu i wszystkim serdecznie polecam! Jeżeli natomiast klikniecie w ten obrazek na moje konto gry wpłynie 500$, a Wy nie zbiedniejecie, więc jeśli macie trochę dobrej woli okażcie ją internetowemu bandycie ;)

Pokój!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz