niedziela, 13 marca 2011

Kościey & Udar - Święci z Wrooclynu EP Vol.1 (2011)Single rozbudzające apetyt świetnie rekomendują prezentowaną EPkę z Wrocławia. Duet Kościey/Udar dali Nam porcję dobrego rapu, na dobrych bitach.

Osiem utworów, plus skit okazał się w tym przypadku idealną receptą. Wyważona jakość do ilości pozwala nam w pełni skupić się na treści i formie, a obie prezentują wysoki poziom. Kościey rapuje bez fajerwerków, dodatków, ale za to w swoim oryginalnym stylu, ma co przekazać słuchaczowi, plus wkłada w to spory ładunek emocji. W połączeniu z gorącymi jak huta bitami od Udara otrzymujemy spójny materiał. Producent z Wrocławia dał się tym projektem poznać jako bardzo obiecujący bitmejker. Gdybym rapował to na takich właśnie bitach. Życzę sukcesów!

Tekstowo MC rozlicza się z przeszłością, opowiada ciekawe historie i przechwala się na bitach. Wyważone jest to w takim stopniu, że słuchasz w skupieniu i się nie męczysz. Świetnym uzupełnieniem duetu są Dj'e: Hard Cut, Qmak i Screeptum, których pracy ciężko nie docenić. Występują co prawda w trzech numerach, w każdym jednak spisują się na najwyższym poziomie. Jazzy dała przyjemny refren co z Jej głosem jest oczywistą oczywistością, bo śpiewać ta Pani potrafi BAAARDZO dobrze.

Tracklista:
01. Intro (feat. DJ Hard Cut)
02. MVP (feat. DJ Qmak)
03. Bastion zła
04. Skit
05. Nie Popełniaj (feat. Jazzy)
06. Krzysztof D.
07. Zdemolowałem
08. Lustro (feat. DJ Screeptum)

OCENA: 5

POBIERZ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz