wtorek, 15 marca 2011

BOK (BiszOerKay) - Raport Z Walki O Wartość (2010)Muzyka towarzyszy nam od samego początku, choćby bicie serca matki w łonie jest pierwszym rytmem jaki słyszymy. Później śpiewamy w przedszkolu, bawimy się na szkolnych dyskotekach w podstawówce. Słuchamy muzyki buntowników w gimnazjum, kształtujemy swój gust muzyczny w liceum/technikum, a na studiach gust ten ewoluuje. W ciągu całej tej drogi towarzyszą nam przeróżne emocje. Od nich również uzależniona jest muzyka jakiej słuchamy. Kiedy jest nam źle włączamy coś co nas w tym nastroju utrzymuje, szykując się na imprezę puszczamy sobie coś co nas nakręca do zabawy, kiedy potrzebujemy motywacji do działania w życiu odpalamy… „Raport z walki o wartość”.

Jest to najbardziej motywujący materiał jaki dane mi było usłyszeć. Nie chodzi tylko o pozytywny przekaz, ale o wartości i przekonania, które po prostu dają kopa. Bisz jest tekściarzem znakomitym, łączy technikę, treść i emocje. Umiejętności również ma bardzo dobre co pozwala mu ekspresyjnie wyrażać swoje teksty na trackach. Pewność siebie i bijąca moc z każdego utworu potęgowana jest energicznymi bitami, a charakter tekstów podkreślają świetne skrecze Dj’a Paulo.

Jeśli jesteś w takim miejscu w swoim życiu, że chcesz coś zrobić, a potrzeba Ci motywacji, weź „Raport…”, wrzuć na słuchawki i znajdź w sobie energię do działania. Gwarantuję 100% satysfakcji!

Poniżej promomix, dla tych, którym recenzja nie wystarcza, lub nie chce im się czytać. ;)Tracklista:
10. Boski Wiatr
09. Ronin
08. Żegnam Się
07. Nic Do Stracenia
06. Sam Jak Palec
05. Sąd
04. Niosę Krzyż
03. Nigdy
02. Mamy Cel
01. Bohater Mimo Woli

OCENA: 6

POBIERZ

3 komentarze:

  1. co jak co, ale to zdecydowanie jest jedna z lepszych płyt kilku ostatnich lat w polskim rapie

    OdpowiedzUsuń
  2. Dobrze powiedziane, ale poczekajmy na "W stronę zmian" ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. no trzeba czekać, chociaz szczerze powatpiewam w to, ze chłopaki z BOKu pobiją raport. kawałek "za bardzo" był w kurwe mocny. oby "w stronę zmian" wyszło w tym roku razem z laikiem i rap addix, do tego zkibwoy/kedyf/młd i mam płyty, ktorymi bede jarał się przez następne kilka lat, haha. oby tak było

    OdpowiedzUsuń